IBCS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ zrealizowała projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „ibcsDock/ibcsCloud: zautomatyzowany system rejestracji przepływu towarów w magazynie”.
Bezobsługowe odczyty 1D i 2D lub szybkie skanowanie radiowe. Przyspiesz wydanie z produkcji na magazyn, a także załadunek i rozładunek dzięki automatycznemu skanowaniu w ruchu – szybkość do 1200 odczytów na sekundę. Zredukuj liczbę pomyłek, popraw bezpieczeństwo pracowników i kontrolę nad zasobami. Zachęcamy do wdrożenia technologii RFID – atrakcyjna cena, profesjonalne wykonanie i szybkie efekty to tylko niektóre nasze atuty!
Bramki ibcsGate ze skanerami RFID kodów kreskowych zredukują ryzyko błędów ludzkich. Skrócą przy tym czas wydawania, rozładunków i załadunków:
Chcesz zautomatyzować skanowanie, ale pozostać przy kodach 1D lub 2D?
Oferowane przez naszą firmę w dobrych cenach bramki RFID w wersji dla osób, koszy i palet, to lepsza kontrola:
Zwiększ wydajność i niezawodność logistyki w swojej firmie dzięki bramkom RFID, których wdrożenie oferujemy w atrakcyjnych cenach.
Możliwość rozszerzenia Twojego systemu RFID o:
Wdrożenie bramek skutkuje wyższą konkurencyjnością na rynku i terminowością realizacji zleceń. Umożliwia szybszy transfer produktów do kontrahentów z wdrożonym systemem RFID. Przekonaj się, jak szybko, w dobrej cenie i sprawnie możemy pomóc Ci zabezpieczyć kontrakty z odbiorcami i zwiększyć wydajność systemu logistycznego.
Zaufali nam
Do realizacji wdrożenia zgłosiło się wielu oferentów. Jednak zakres rozwiązania proponowanego przez IBCS Poland, a także dodatkowe elementy związane z monitorowaniem i zarządzaniem siecią w ramach tych funkcjonalności, zdecydowały o wyborze właśnie tego rozwiązania – tłumaczy Zbigniew Koplin z Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piątnicy.
Co warto podkreślić, wydajność magazynu wzrosła powyżej zakładanej wartości. Przyczyniło się to do realnych oszczędności finansowych. Jesteśmy w pełni zadowoleni z wdrożenia i jego efektów oraz współpracy z IBCS Poland.
Zgodnie z założeniami, poprawiła się ergonomia pracy, zmniejszyła się liczba błędów, a procesy magazynowe zostały zoptymalizowane. Technologia pick-by-voice przyczyniła się również do przyspieszenia zbiórki i etapu wydania towarów, a także do wzrostu wydajności i efektywności kompletacji.
System jest scentralizowany i łatwo zarządzać nim z jednego miejsca. Generuje on nie tylko oszczędność środków, ale również oszczędność czasu – wcześniej wydruk ręczny wykonywany był przez pracowników i operatorów wszystkich stanowisk. (…) Uniwersalna architektura znacznie skróciła czas przestojów, ułatwia prace serwisowe i dodatkowo w dużej mierze wyeliminowała ludzkie błędy.